O nás

Kdo jsme:

Česká rodinná firma R&B Mědílek s.r.o. byla založena v Žacléři ve Východních Čechách v roce 1990. Na začátku svého působení byla zaměřena na výrobu cyklopásek tj. omotávek na řidítka kol a přes cyklistiku se dostala i k výrobě sportovních lahví.
Nyní firma patří k předním evropským producentům plastových nápojových lahví s potiskem na zakázku pro různé klienty od sportovních týmů, reklamních agentur, až po velkoodběratele v zahraničí.
V roce 2009 firma R&B uvedla na trh unikátní lahev - Zdravou lahev®, která je vyrobena z unikátního materiálu určeného pro farmacii a lékařství a přináší tak mnoho výhod konečným uživatelům.

Vize

Cílem všech zaměstnanců R&B Mědílek s.r.o. je snaha o naplnění následující vize:
R&B v roce 2020 - silná firma celoevropského významu, zaměřená na zdraví, kvalitu, inovaci, péči o zákazníka, která poskytuje zákazníkovi vždy něco navíc než konkurence. Neustálý důraz na hledání a vývoj nových inovačních možností a směrů, které by mohly vzbuzovat až zákaznickou touhu.

Motto:

„Firma musí žít, dýchat a rozvíjet se. Bez vize, spolehlivých zaměstnanců a chuti něco změnit bychom dnes už asi neexistovali."

David Tomáš
majitel a jednatel firmy